امروز چهارمین سالگشت تولد وبنوشت بارانم هست. چهارسال پیش وقتی حسهای درونی من برای دلنوشته‌های هنری و شاعرانه شکوفا شده بود و‌ نمیخواستم سایت رسمی‌ام به یک دفترچه یادداشت تبدیل بشه، تصمیم گرفتم یک کلبه هنری برای ثبت یادداشتها، عکسها، ویدیوها و خاطرات روزانه‌ام در اینترنت راه‌اندازی کنم که پس از انتخاب نامی زیبا، مختصر و هنری با عنوان "بارانم"؛ این وبنوشت در دوم تیرماه ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد.

وبنوشت بارانم تا به این لحظه بیش از ۲۸۴.۰۰۰ بازدید، ۶۵۰ مطلب و ۳۸۰ نظر از کاربران فضای مجازی دریافت کرده است.

بارانم بی‌شک افشا کننده حالات و احساسات درونی و بروز بنده هست که قبل از آن وبلاگی تحت عنوان "هنربلاگ" چنین امری را برعهده داشت که متاسفانه در اردیبهشت سال ۱۳۹۴ به‌علت سوختن سرورهای بلاگفا، از دسترس خارج گردید و وبنوشت بارانم، دوماه بعد جایگزین آن شد.

پ.ن: امروز به همین مناسبت قرار بود یک آهنگ جدید تقدیمتون کنم؛ اما به دلایلی برنامه‌ریزیهام به نحو احسنت پیش نرفت که برای همین فیلم اجرامو در جمع اساتید و دانش‌آموزان پرشور و موفق ریاضی در روز معلم امسال (۱۳۹۸/۲/۱۲) واستون گذاشتم تا جبران بشه.

نشانی وبنوشت بارانم: www.Baranam.ir

وب سایت رسمی راتین رها وبنوشت ,بارانم ,هنری ,یک ,راتین ,سایت ,وبنوشت بارانم ,راتین رها ,پ ن ,  پ ,ن امروزمنبع

آهنگ غمگین و احساسی هوای دل از راتین رها

اجرای زنده راتین رها در جشن یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ جُرجافک زرند

آهنگ غمگین و احساسی بارون شو از راتین رها

آهنگ شاد و عاشقانه تاثیر از راتین رها

آهنگ شاد جبر احساس از راتین رها

ورژن نهایی آهنگ عادت از راتین رها

دوازده ساله شدن دنیای هنری راتین رها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | دنیای آپشن با کاپنا با دنیای دیجیتال آشنا شوید خرید اینترنتی Apk Nap پرس اکستروژن تکواندو باشگاه خاتم سبک زندگی برنامه و بازی اندروید دکوراسیون داخلی گامان تزیین جاوید هرآنچه که درباره سئو باید بدانید