امروز شانزدهم آذر علاوه بر اینکه روز دانشجو در تقویم ملی ایران ثبت شده؛ اما یک روز ویژه برای راتین رها نیز هست که استودیو پارسوآ پخش هفدهمین پادکست خود را به همین مناسبت برایتان آماده کرده است که میتوانید آن را از زیر دانلود فرمایید.

دانلود مستقیم از اینجا

متن صحبتهای این پادکست را در زیر آمده است:

عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیزم. امیداورم هرجا که هستید شاد و خرم و سرحال باشید. من مجتبی جعفری با نام هنری راتین رها؛ خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ هستم.

سیزده سال پیش مثل چنین روزی یعنی در شانزدهم آذر ۱۳۸۵ وارد عرصه های فرهنگی و هنری شدم. هرچند قبل از این تاریخ هم به هنر و فرهنگ علاقه بسیار داشتم و خیلی دنبال این بودم تا در همان دوران نوجوانی که بتوانم یک راه و بستری را برای خودم فراهم کنم تا بتوانم در این مسیر بسیار زیبا که یک موهبت الهی هست قدم بزارم ولی نمیدانستم چه جوری؟! اما خب سیزده سال پیش مثل چنین روزی بنده در انتخابات شورای می رییس آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان شرکت کردم و توانستم رای بیارم و همین زمینه باعث شد تا با مسئولین محترم آن زمان آشنا بشم و از طریق آنها به هنرمندان دیگر و همچنین مجلات کرمانی معرفی بشم و من یادمه که توانستم از طریق یک مجله که تیم تحریریه خیلی قدرتمندی هم داشت آشنا بشم.

بچه های هنرمندی که آنجا کار میکردند؛ به خصوص آقای حمید میرحسینی، خانم فاطمه نخغی، روح الله باقری و بقیه عزیزانی که آنجا بودند به من کمک بسیاری کردند، به ویژه حمید عزیز که وقتی میدید شوق امور فرهنگی هنری در من غوطه ور شده این افتخار را بهم دادند تا در چند مستند و فیلمشان از من به عنوان دستیار کارگردان، تصویربردار و صدابردار استفاده کردند و همچنین مرا معرفی کردند به گروههای دیگر مثل گروه محمدعلی اینانلوی خدا بیامرز که به نوعی میشه بگوییم پدر مستند طبیعت ایران بود.

با مجتبی صفرعلیزاده هم همچنین یک فیلم کوتاه و یکسری فیلمهای دیگر باهم کاری کردیم و خلاصه من هر سال وقتیکه شانزدهم آذر میرسه، هر چند که روز دانشجو هست اما یک روز ویژه هم برای من هست که خیلی خوشحالم که توانستم، هرچند که هنوز به آن هدف اصلیم نرسیدم اما تا اینجا با تلاش خودم و تمام عزیزانی که رفقای من هستند در تیم ستاره ها و استودیو پارسوآ پخش، به هرحال ۷۵ اثر را تا به این لحظه منتشرکنم که از این ۷۵ کار، ۴۶ تا از آنها؛ هم ترانه، هم آهنگ و هم تنظیم از خودم هست و خدا را شکر میکنم بابت این همه لطف و محبتی که شما بارونیای عزیزم (هواداران راتین رها)، همراهان عزیزم به من دارید و امیدوارم که بتوانم به زودی تمامی این محبتهای شما نازنینانم را جبران کنم.

خیلی ممنونم اگر از این پس هم منو همراهی کنید و حمایتم کنید. از آثارم در شبکه های اجتماعی حمایت کنید و به اشتراک بگذارید. مخلص همه شما هستم. خدانگهدار.

وب سایت رسمی راتین رها هم ,یک ,هست ,راتین ,هنری ,رها ,راتین رها ,از این ,شانزدهم آذر ,استودیو پارسوآ ,پارسوآ پخشمنبع

آهنگ غمگین و احساسی هوای دل از راتین رها

اجرای زنده راتین رها در جشن یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ جُرجافک زرند

آهنگ غمگین و احساسی بارون شو از راتین رها

آهنگ شاد و عاشقانه تاثیر از راتین رها

آهنگ شاد جبر احساس از راتین رها

ورژن نهایی آهنگ عادت از راتین رها

دوازده ساله شدن دنیای هنری راتین رها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Hannahwohvqq8 blogi قیمت انواع لاستیک ران فلت مجله خبری 24 خبر اجناس فوق العاده خرید اینترنتی سرویس خواب باکیفیت ویدئوپروژکتور اندرویدی مدل T10 ارزان مجله پزشکی 2 پزشک دانلود کده دکتر ستایش شب که میشه